
Мобільна паяльна станція Yihua 908+ - 18 Вт
1 986 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3292692460
Опис продукту: Мобільна паяльна станція Yihua 908+ - 18 Вт
Портативна паяльна станція Yihua з жалом потужністю 18 Вт (макс. 60 Вт). Має регульовану температуру від 200°C до 480°C.
Технічні характеристики паяльної станції
- Напруга живлення: від 220 В до 240 В
- Потужність: 18 Вт (макс. 60 Вт)
- Плавне регулювання температури: від 200°C до 480°C
- Світлодіодний індикатор, що вказує на робочий стан обігрівача
- Система: безпечна для електростатичних розрядів
- Полегшує польові роботи
- Розміри пристрою: 135 x 50 x 30 мм
Основні переваги пристрою:
- проста конструкція,
- висока надійність,
- тривалий термін служби – завдяки використанню високоякісних керамічних нагрівачів та наконечників.
Входить до комплекту
- Портативна станція Yihua 908+
- Підставка для паяльника
- Тасьма та каніфоль
- Інструкція користувача
- 24-місячна гарантія
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення

Перегляньте нашу пропозицію додаткових порад! |
Мобільна паяльна станція Yihua 908+ – 18 Вт
Незважаючи на компактний розмір, мобільна паяльна станція Yihua може похвалитися високою потужністю. На практиці це означає швидке нагрівання жала до максимальної температури.
Більше того, паяльна станція Yihua 908+ проста та інтуїтивно зрозуміла у використанні, що робить її підходящою для початківців-електронщиків. Функція швидкої зміни жала робить пристрій придатним для всіх популярних методів паяння.
Що ще вирізняє компактну паяльну станцію Yihua 908+ потужністю 18 Вт?
Використання високоякісних компонентів та точне виготовлення гарантує тривалий термін служби та безперебійну роботу пристрою навіть за інтенсивного використання.
Крім того, завдяки системі захисту від електростатичного розряду, мобільна паяльна станція Yihua 908+ потужністю 18 Вт може використовуватися для роботи з системами, чутливими до електростатичного розряду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yihua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Подавайте напругу на | 240 В змінного струму |
| Робоча температура | 200 - 480 °C |
| Станція — Вентилятор у колбі | Немає |
| Станція — Показання реальної температури. | Немає |
| Станція — Тип A/C | Аналоговий |
| Станція — Хотер | Немає |
| Вага паковання | 0,386 кг |
| Висота паковання | 34 см |
| глибина паковання | 7 см |
| Ширина паковання | 11,4 см |
- Ціна: 1 986 ₴


