Опис продукту: Паяльна станція WEP 936 - 40 Вт
- Розмір ґудзика 12 x 12 мм
- Висота ковпачка: 3 мм
- Розмір кришки: 10 x 10 мм
- Колір ковпачка: зелений
Технічні характеристики паяльної станції WEP 936
- Напруга живлення: від 220 до 240 В
- Потужність: 40 Вт
- Плавне регулювання температури: від 200°C до 480°C
- Світлодіодний індикатор, що вказує на робочий стан обігрівача
- Запас: WEP 907A
- Система: безпечна для електростатичних розрядів
Перший старт:
|
Перегляньте нашу пропозицію додаткових порад!
Основні переваги пристрою:
- проста конструкція,
- висока надійність,
- тривалий термін служби – завдяки використанню високоякісних керамічних нагрівачів та наконечників.
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення
Паяльна станція WEP 936 - 40 Вт
Гарна паяльна станція швидко нагріває жало, забезпечує точний контроль температури та захищає від електростатичного розряду. Ось, якщо коротко, модель WEP 936 потужністю 40 Вт.
Крім того, паяльна станція, а точніше, підставка для паяльника, оснащена спеціальним місцем для інструменту для чищення. Її компактний дизайн у поєднанні з невеликою вагою забезпечує універсальне використання та повну мобільність.
Паяльна станція WEP 936 - 40 Вт - що ще її виділяє?
Встановлена температура практично ідентична температурі жала, тому паяльні станції цього типу можна успішно використовувати навіть для складних паяльних робіт.
Конструкція паяльного пристрою дозволяє комфортно паяти протягом кількох годин поспіль. Весь процес нагрівання жала сигналізується червоним світлодіодом, розташованим на лівій стороні пристрою.
Паяльна станція WEP 936 - 40 Вт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Подавайте напругу на | 240 В змінного струму |
| Робоча температура | 200 - 480 °C |
| Станція — Вентилятор у колбі | Немає |
| Станція — Показання реальної температури. | Немає |
| Станція — Тип A/C | Аналоговий |
| Станція — Хотер | Немає |
| Вага паковання | 1,5 кг |
| Висота паковання | 11,2 см |
| глибина паковання | 17 см |
| Ширина паковання | 31,2 см |
- Ціна: 2 058 ₴




