
USB-тестер Keweisi KWS-1802C вимірювач струму та напруги з портом USB C - чорний
1 185 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1516897802
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: USB-тестер, вимірювач струму та напруги Keweisi KWS-1802C з портом USB C - чорний
USB-метр, призначений для тестуванняПорти USB Type-CВін оснащений чітким РК-екраном, який відображає напругу (В), струм (А), ємність (мАг), час роботи (Т), внутрішню температуру (°C) та потужність (Вт). Пристрій підтримує швидку зарядку Quick Charge 2.0 та 3.0. Він має кнопку.СкинутиЩоб скинути налаштування пристрою, натисніть і утримуйте кнопку приблизно 3 секунди.
Технічні характеристики тестера
- Колір: чорний
- Матеріал: пластик
- РК-екран
- Кнопка скидання
- USB типу C
- Підтримує: QC 2.0 та QC 3.0
- Діапазон виявлення напруги: від 4 В до 30 В ±1% постійного струму
- Діапазон вимірювання струму: від 0 A до 5,1 A ±1% постійного струму
- Діапазон вимірювання потужності: від 0 Вт до 155 Вт
- Діапазон вимірювання температури: від 0°C до 80°C
- Діапазон ємності: від 0 мАг до 99999 мАг
- Діапазон часу: від 0 год до 99 год
- Розміри: 53 x 27 x 12 мм
USB-тестер Keweisi KWS-1802C вимірювач струму та напруги з портом USB C - чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальний прилад — Температура | Да |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — постійний струм | Да |
| Роз'єми — Тип | USB 2.0 Type C |
| Лічильник — Місткість | Да |
| Вага паковання | 0,015 кг |
| Висота паковання | 1,5 см |
| глибина паковання | 15 см |
| Ширина паковання | 9,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴





