Опис продукту: Паяльна станція Yato YT-82463 – 190 Вт
Паяльна станція Yato YT-82463 — це надійна та функціональна паяльна станція, розроблена спеціально для майстерень, сервісних центрів та більш вимогливих любителів.підтримує наконечники C245та пропозиціїшвидке нагрівання- до 350°C лише за 3 секунди. Широкий діапазон температурвід 90°C до 500°Cта функції, що підвищують комфорт роботи, такі яккалібрування, пам'ять налаштувань або автоматичне вимкнення– ідеальне рішення для користувачів, які очікують надійності та високої точності.Кольоровий РК-екрана силіконовий кабель підвищує комфорт і безпеку використання.
Перегляньте наш повний асортимент паяльників та аксесуарів для паяння!
Паяльна станція Yato YT-82463 - 190 Вт.
Кольоровий РК-дисплей забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування паяльною станцією.
Основні характеристики паяльної станції
- Висока потужність 190 Вт: забезпечує швидке нагрівання та підтримку стабільної температури
- Швидкий час розігріву: досягає 350°C лише за 3 секунди
- Діапазон температур від 90°C до 500°C: дозволяє точне налаштування робочих параметрів
- Калібрування температурирегульований від -80 до 80°C
- Пам'ять налаштувань3 канали пам'яті для швидкого виклику улюблених значень
- Функція сплячого режиму та автоматичного вимкнення: збільшує термін служби наконечника та безпеку роботи
- Сумісність з наконечниками C245відмінна ефективність і точність паяння
- РК-дисплейчітке представлення налаштувань та параметрів
- Силіконовий шланг для фляги: гнучкий та стійкий до високих температур
Практичне застосування
Буде використана паяльна станція Yato YT-82463в сервісах електроніки, ремонтних майстернях, відділах технічного обслуговування, а також серед ентузіастів електронікиЗавдяки швидкому нагріванню та точному контролю температури, він ідеально підходить дляпри паянні SMD-компонентів та компонентів, що проходять через отвір, а також для робіт, що потребують частої зміни температури або наконечника. Сумісність з наконечниками C245 та система швидкої зміни наконечника забезпечують універсальність та продуктивність за будь-яких умов.
Паяльна станція забезпечує швидкий нагрів жала до 350°C всього за 3 секунди.
Такі функції, як режим сну та автоматичне вимкнення, підвищують безпеку роботи та термін служби наконечника.
Технічні характеристики паяльної станції YT-82463
- Максимальна потужність: 190 Вт
- Напруга живлення: від 110 В до 240 В змінного струму
- Частота: 50/60 Гц
- Діапазон температур: від 90°C до 500°C
- Температурна стабільність: ±2°C
- Калібрування температури: від -80°C до 80°C
- Пам'ять налаштувань: 3 канали
- Дисплей: кольоровий РК-дисплей
- Функція гібернації: так (від 20 сек до 999 сек)
- Автоматичне вимкнення: так (від 20 сек до 999 сек)
- Тип наконечника: C245
- Напруга живлення паяльника: 25 В постійного струму
- Натяг наконечника - вага:< 2 mV
- Опір наконечника - маса:< 2 Ω
- Довжина кабелю: 1,1 м
- Клас електроізоляції: II
- Клас захисту: IPX0
- Вага: 0,6 кг
Вміст набору
- Паяльна станція Yato YT-82463
- Паяльне жало (тип K)
- Інвентарний стенд
- Засіб для чищення латуні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 110 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 190 Вт |
| Подавайте напругу на | 240 В |
| Робоча температура | 90 - 500°C |
| Станція — Вентилятор у колбі | Немає |
| Станція — Показання реальної температури. | Да |
| Станція — Тип A/C | Цифровий |
| Станція — Хотер | Немає |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 14 см |
| Ширина паковання | 22 см |
- Ціна: 3 780 ₴







