
Кроковий двигун DFRobot з редуктором 100:1 12В/0,06Нм
798 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 854585128
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун DFRobot з редуктором 100:1 12V / 0.06Nm
Невеликий металевий кроковий двигун з редуктором100:1живлення від напруги12 травняКут повороту на крок становить 18°. Утримувальний момент становить0,6 кг*см(0,06 Нм). Розміри (з валом) 15 x 15 x 31 мм.
Кроковий двигун DFRobot з редуктором.
Кроковий двигун DFRobot з редуктором 100:1 12V / 0.06Nm.
Технічні характеристики крокового двигуна
- Кроковий двигун:
- Опір котушки: 30Ом +/- 10%
- 2 фази
- Кут повороту: 18° / крок
- Початкова частота: 900 PPS
- Частота повороту: 1200 PPS
- Крутний момент стягування: 6 гс*см
- Крутний момент витягування: 10 гс*см
- Кроковий двигун з редуктором:
- Кут повороту: 18° / 100° / крок
- Початкова частота: 900 інсайдерів на секунду
- Частота повороту: 1200 імпульсів/с
- Крутний момент при втягуванні: 0,5 кгс*см
- Крутний момент витягування: 0,8 кгс*см
- Передавальне число: 100:1
- Діаметр вала: 3 мм (D-подібний)
- Розміри: 15 x 15 x 31 мм
- Довжина кабелю: 15 см
- Вага: 14 г
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Маса | 14 г |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 3,0 мм |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Подавайте напругу на | 12,0 В |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 20 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 30 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,4 А |
| Вага паковання | 0,015 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
| крутний момент | 0,6 кг*см |
| Ширина паковання | 5,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴


