
Кроковий двигун SY28STH45-0674A 200 кроків/об 4,5 В / 0,67 А / 0,095 Нм - Pololu 1206
3 580 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 193667899
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун SY28STH45-0674A 200 кроків/об 4,5 В / 0,67 А / 0,095 Нм - Pololu 1206
Біполярний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт, тобто повний крок робиться кожні 1,8°. Споживання струму становить 670 мА на котушку при напрузі живлення 4,5 В. Утримувальний момент становить 0,95 кг*см (0,095 Нм). Вихідний вал має діаметр 5 мм.
Кабелі підключення двигуна.
Технічні характеристики продукту: Кроковий двигун SY28STH45-0674A
- Кількість кроків/обертання: 200 (1,8°)
- Номінальна напруга: 4,5 В
- Споживання струму на котушку: 670 мА
- Опір котушки 6,8 Ом
- Індуктивність обмотки: 4,9 мГн
- Момент утримання 950 г*см (0,095 Нм)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 140 г
- Розміри: 28 x 28 x 45 мм (без вала)
Розміри SY28STH45-0674A
Основа двигуна являє собою квадрат зі сторонами 28 +/- 0,2 мм. Висота, позначена як довжина, становить 45 мм.
Аксесуари
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер A4988 - простий у використанні, невеликий модуль з драйвером крокового двигуна
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Маса | 140 г |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Напруга живлення від | 4,5 В |
| Номінальна напруга | 4,5 В |
| Подавайте напругу на | 4,5 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 4,9 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA11 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 6,8 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,67 А |
| Вага паковання | 0,169 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 3 см |
| крутний момент | 0,95 кг*см |
| Ширина паковання | 10,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴





