
Кроковий двигун JK57HS76-2804 200 кроків/об 3V / 2.8A / 1.89Nm
2 954 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3267169740
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун JK57HS76-2804 200 кроків/об 3V / 2.8A / 1.89Nm
Біполярний, чотирипровідний кроковий двигунJK57HS76-2804Має роздільну здатність200 кроків за оберт(1,8 градуса). Живиться від напруги3В, споживає електроенергію2800 мАна котушку. Крутний момент становить19,0 кг*см(1,89 Нм). Розміри такі56 x 56 x 76 мм(NEMA 23).
Аксесуари для крокових двигунів
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Кроковий двигун JK57HS76-2804 200 кроків/об 3 В / 2,8 А / 1,89 Нм.
Технічні характеристики крокового двигуна JK57HS76-2804
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 3 В
- Споживання струму на котушку: 2,8 А
- Опір котушки 1,1 Ом
- Індуктивність обмотки: 3,6 мГн
- Момент утримання 19,0 кг*см (1,89 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 6,35 мм
- Вага: 1100 г
- Стандарт: NEMA 23
- Розміри: 56 x 56 x 76 мм (без вала)
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Основні | |
| Виробник | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 6,3 мм |
| Напруга живлення від | 3,0 В |
| Номінальна напруга | 3,0 В |
| Подавайте напругу на | 3,0 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 3,6 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA23 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 1,1 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 2,8 А |
| Вага паковання | 1029 кг |
| Висота паковання | 12 см |
| глибина паковання | 6 см |
| крутний момент | 19,0 кг*см |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 954 ₴



