
Кроковий двигун SY35ST36-1004A 200 кроків/об 2.7V 1.0A 0.14Nm - Pololu 1209
3 379 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1441267255
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун SY35ST36-1004A 200 кроків/об 2,7 В 1,0 А 0,14 Нм
Біполярний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт, тобто повний крок робиться кожні 1,8 градуса. Споживаний струм становить 1 А на котушку при напрузі живлення 2,7 В. Утримувальний момент становить 1,4 кгс см (0,14 Нм). Вихідний вал має діаметр 5 мм.
Розміри двигуна
Основа двигуна являє собою квадрат зі сторонами 35 +/- 0,2 мм. Висота становить 36 мм.
Технічні характеристики крокового двигуна SY35ST36
- Кількість сходинок: 200
- Номінальна напруга: 2,7 В
- Споживання струму на котушку: 1000 мА
- Опір котушки 2,7 Ом
- Індуктивність обмотки: 4,3 мГн
- Утримуючий момент 1,4 кг*см (0,14 Нм)
- Діаметр валу: D-подібний 5 мм
- Вага: 180 г
- Розміри: 35 x 35 x 36 мм (без валу) - NEMA 14
Проводи та схема підключення.
Аксесуари
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер A4988 - простий у використанні, невеликий модуль з драйвером крокового двигуна
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Маса | 180 г |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Напруга живлення від | 2,7 В |
| Номінальна напруга | 2,7 В |
| Подавайте напругу на | 2,7 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 4,3 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA14 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 2,7 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 1,0 А |
| Вага паковання | 0,18 кг |
| Висота паковання | 4 см |
| глибина паковання | 11 см |
| крутний момент | 1,4 кг*см |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 379 ₴




