Опис продукту: Сервопривід PowerHD HD-1250MG - середній
Аналоговий сервопривідсередній тип.Має крутний момент до 3,5кг*см, подається напруга відвід 4,8 В до 6,0 В.
Сервопривід PowerHD HD-1250MG - середній.
Технічні характеристики сервоприводу HD-1250MG
- Напруга живлення: 4,8 В - 6,0 В
- Оснащений кульковими підшипниками
- Він має безсердечниковий двигун
- Розміри:31.0x 16,3 x 29,5 мм
- Роз'єм: JST-роз'єм
- Вага: 25 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 3,0 кг*см (0,29 Нм)
- Швидкість: 0,14 сек/60°
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 3,5 кг*см (0,34 Нм)
- Швидкість: 0,12 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Маса | 25 г |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | середина |
| Сервопривод — Діапазон | 90 ° |
| Сервопривод — Тип | аналоговий |
| Сервопривод — швидкість | 0,12 сек/60° |
| Вага паковання | 0,16 кг |
| Висота паковання | 4 см |
| глибина паковання | 3 см |
| крутний момент | 3,5 кг*см |
| Ширина паковання | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


