
Сервопривід PowerHD AR-3606HB, безперервна робота на 360 градусів
948 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3661846652
Опис продукту: Сервопривід PowerHD AR-3606HB, безперервна робота на 360 градусів
Потужний стандартний сервопривід. Працює як двигун зі змінною швидкістю. Джерело живлення: 4,8 - 6,0 В.
КОНТРОЛЬ
Частота керуючого сигналу становить 50 Гц, що є стандартом для моделювання сервоприводів, з робочим циклом 1-2 мс. Потенціометр, розташований у корпусі, встановлює середню точку — робочий цикл — при якій сервопривід зупиняється. Введення значення, що перевищує встановлений поріг, призводить до руху сервоприводу в одному напрямку зі швидкістю, пропорційною заданому робочому циклу. Аналогічно, введення меншого значення призведе до руху в протилежному напрямку.
Сервопривід PowerHD AR-3606HB.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Технічні характеристики сервоприводу PowerHD AR-3606HB
- Напруга живлення: 4,8 В - 6,0 В
- Він не має обмежувача ходу
- Потенціометр для регулювання середньої точки
- Керуючий сигнал: 50 Гц / 1 - 2 мс
- Два кулькові підшипники
- Розміри: 40,5 x 20,0 x 38,0 мм
- Вага: 40 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 6,0 кг*см (0,58 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 6,7 кг*см (0,65 Нм)
- Швидкість: 0,14 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Маса | 40 г |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 360 ° |
| Сервопривод — Тип | аналоговий |
| Сервопривод — швидкість | 0,14 сек/60° |
| Вага паковання | 0,06 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 4 см |
| крутний момент | 6,7 кг*см |
| Ширина паковання | 6 см |
- Ціна: 948 ₴

