
Сервопривід PowerHD WH-40KG - стандартний водонепроникний
5 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2044060286
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Сервопривід PowerHD WH-40KG - стандартний водонепроникний
Стандартний цифровий сервопривідPowerHD WH-40KGрозміщений в алюмінієвій ємності,водонепроникний корпусВиготовлено з високоякісних матеріалів. Сервопривід має подвійний кульковий підшипник та шестерню, виготовлену зтитанiстальКут повороту PowerHD WH-40KG дорівнює90°, а крутний момент пристрою дорівнює40 кг*смдля напруги живлення 8,4 В. Модуль живиться напругою в діапазонівід 6 В до 8,4 ВКомплект також включає стрижні, гвинти та необхідні аксесуари, необхідні для належної роботи сервоприводу.
Комплект включає необхідні елементи для кріплення.
Сервопривід PowerHD WH-40KG - у водонепроникному корпусі.
Технічні характеристики сервоприводу WH-40KG
- Напруга живлення: від 6,0 В до 8,4 В
- Тип: цифровий
- Корпус: алюмінієвий, водонепроникний
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- Робоча частота: 1520 мкс / 333 Гц
- Кут повороту: 90°
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 29 кг*см (2,84 Нм)
- Швидкість: 0,20 сек/60°
- Параметри для 7,4 В:
- Крутний момент: 35 кг*см (3,43 Нм)
- Швидкість: 0,18 сек/60°
- Параметри для 8,4 В:
- Крутний момент: 40 кг*см (3,92 Нм)
- Швидкість: 0,17 сек/60°
- Два кулькові підшипники
- Коробка передач виготовлена зі сталі та титану
- Розміри: 40,7 x 20,5 x 38,5 мм
- Вага: 82 г
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 6,0 В |
| Подавайте напругу на | 8,4 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 90 ° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Сервопривод — швидкість | 0,17 сек/60° |
| Вага паковання | 0,158 кг |
| Висота паковання | 3,2 см |
| глибина паковання | 7,6 см |
| Ширина паковання | 11,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 980 ₴


