
Електричний привід Super Power Jack 2000N 7,5 мм/с 24V - хід 25 см
3 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4105905774
Опис продукту: Електричний привід Super Power Jack 2000 N 7,5 мм/с 24 V - хід 25 см
Електричний привід Super Power Jack, що працює від напруги24 В постійного струмуПристрій маєвантажопідйомність 2000 Н (200 кг)і працює зшвидкість 7,5 мм/сСпоживання струму пристроєм становить до 2,1 А, що забезпечує максимальну потужність двигуна 50 Вт. Привід оснащений генератором імпульсів з роздільною здатністю 48 імпульсів на дюйм, який надає інформацію про поточне положення приводу. Вбудовані кінцеві вимикачі захищають пристрій від перевищення діапазону ходу. Напрямок руху приводу змінюється шляхом зміни полярності, як і у випадку з двигунами постійного струму.
Ми пропонуємо широкий вибір приводів з різним подовженням та крутним моментом. |
Основні характеристики електричного приводу Super Power jack 2000 N 7,5 мм/с 24 V - подовження 25 см
- Висока вантажопідйомність до 200 кг
- Стабільна робота за різних погодних умов
- Зручне кріплення приводу
- Безпечна робоча напруга: 24 В постійного струму
- Висока стійкість до несприятливих умов праці
- Можливість точного регулювання висування
- Необмежені можливості використання приводу
- Доступний у різних версіях напруги: 12 В, 24 В, 36 В
Інструкція з регулювання приводу Super Power Jack 2000 N 7,5 мм/с 24 V - хід 25 см
Виробник підготував відеоінструкції, що показують, як налаштувати кінцеві вимикачі в виконавчому механізмі.
Електричне керування приводом Super Power Jack 2000 N 7,5 мм/с 24 V - подовжувач 25 см
- Радіо, через пульт дистанційного керування, налаштований за допомогою панелі керування
- Кнопки ручного керування на тросах
- Автоматизація операцій на основі датчиків
Технічні характеристики електричного приводу Super Power Jack 2000 Н 7,5 мм/с 24 В - хід 25 см
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 24 В постійного струму |
| Споживана потужність | до 2,1 А |
| Роздільна здатність вбудованого імпульсного датчика | 48 імпульсів на дюйм |
| Швидкість | 7,5 мм/с |
| Максимальна міцність | 2000 Н (200 кг) |
| Довжина подовження | 250 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 500 мм |
| Діаметр | 32 мм |
Розміри нижньої частини корпусу (ДхШхГ) | 120 x 72 x 50 мм |
В комплекті:
- Лінійний привід Super Power Jack
- Монтажні гвинти
- Прокладка для кінця плеча
- Інструкція користувача
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двигун — Лінійна швидкість | 7,5 мм/с |
| Мотор — подовжувач | 25 см |
| Напруга живлення від | 24,0 В |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Подавайте напругу на | 24,0 В |
| Вага паковання | 2,87 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 13,5 см |
| крутний момент | 200 кг*см |
| Ширина паковання | 53 см |
- Ціна: 3 980 ₴




