
Алюмінієвий Т-подібний важіль PowerHD Arm D 35 мм / 6 мм
477 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2521635733
Опис продукту: PowerHD Arm D 35 мм/6 мм алюмінієвий кронштейн
Алюмінієве кріплення сервоприводу від PowerHD у кольорічорний, має розміри35 x 15 x 5 ммМонтажний отвір має діаметр6 ммТ-подібна штанга оснащена двома регулювальними гвинтами. NВін підходить для створення важелів, приводів та важелів під час конструювання механічних роботів та інших пристроїв, що керуються великими серводвигунами. Він підходить для більшості коліс, а також важелів та рам, що використовуються в робототехніці та моделюванні, і сумісний зі стандартними сервоприводами.25Т, видимий на верхній поверхні Т-подібної планки, інформує про конструкцію вала сервоприводу – це вал з накаткою та 25 зубцями.
Алюмінієвий важіль PowerHD D 35 мм / Т-подібна штанга 6 мм.
Вміст набору:
- Arm D від PowerHD
- 2 монтажні гвинти
- 4 наліпки PowerHD
Технічні характеристики сервокерування PowerHD
- Матеріал: алюміній
- Кількість зубів: 25T
- Колір: чорний
- Довжина: 35 мм
- Ширина: 15 мм
- Висота: 5 мм
- Два регулювальні гвинти з шестигранним ключем 1,5 мм (ключ продається окремо)
- Монтажний отвір: 6 мм
Продається Т-подібна ручка. Сервопривід необхідно купувати окремо.
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 1 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
- Ціна: 477 ₴




