
Кроковий двигун JK28HS45-0674 200 кроків/об 4,5 В/0,67 А/0,09 Нм
2 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3261580154
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун JK28HS45-0674 200 кроків/об 4,5 В / 0,67 А / 0,09 Нм
Біполярний кроковий двигун, чотирипровідний. Має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Живиться від напруги 4,5 В, споживає струм 670 мА на котушку. Крутний момент становить0,95 кг*см(0,09 Нм). Розміри 28 x 28 x 45 мм (NEMA 11).
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Кроковий двигун JK28HS45-0674 200 кроків/об 4,5 В / 0,67 А / 0,09 Нм.
Застосування крокових двигунів:
- Принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- Лазерні пристрої
- Маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна JK28HS45-0674
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 4,5 В
- Споживання струму на котушку: 670 мА
- Опір котушки 6,8 Ом
- Індуктивність обмотки: 4,9 мГн
- Момент утримання 0,95 кг*см (0,094 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 140 г
- Розміри: 28 x 28 x 45 мм (без вала)
- Технічне креслення та детальні дані доступні в документації.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Довжина: | 28 мм |
| Маса | 140 г |
| Напруга живлення від | 4,5 В |
| Номінальна напруга | 4,5 В |
| Подавайте напругу на | 4,5 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 4,9 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA11 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 6,8 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,67 А |
| Ширина | 28 мм |
| Вага паковання | 0,169 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 3 см |
| крутний момент | 0,95 кг*см |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 079 ₴


