Опис товару: Колеса 80 x 10 мм - чорні - Pololu 1430
Колеса мають протектори, що допомагає усунути вплив забруднення ґрунту на тертя та зчеплення з дорогою.
Монтажний отвір призначений для встановлення валів мікромоторів Pololu. Колеса також працюють з пластиковими кутовими двигунами. Для забезпечення сумісності з різними системами приводу розроблені спеціальні адаптери (маточини) для валів діаметром 3 мм, 4 мм, 5 мм та 6 мм.
Магазин також пропонує диски та шини Pololu інших розмірів.
Розміри
Діаметр, включаючи шину, становить 80 мм. Загальна ширина – 10 мм. Монтажний отвір має D-подібну форму та діаметр 3 мм. Розміри обода показано на кресленні нижче.
Специфікації коліс
- Діаметр колеса: 80 мм
- Ширина шини: 10 мм
- Діаметр отвору: 3 мм (D-подібний)
- Вага: 15 г
- Кількість коліс у комплекті: 2
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр | 80,0 мм |
| Діаметр вала двигуна | 3,0 мм |
| Маса | 15,0 г |
| Ширина | 10,0 мм |
| Вага паковання | 0,042 кг |
| Висота паковання | 4 см |
| глибина паковання | 13 см |
| Ширина паковання | 12,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴



