
Кроковий двигун SY20STH30-0604A 200 кроків/об 3,9 В/ 0,6 А/ 0,017 Нм - Pololu 1204
3 166 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1193612469
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару: Кроковий двигун SY20STH30-0604A 200 кроків/об 3,9 В / 0,6 А / 0,017 Нм
Біполярний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт, тобто повний крок виконується кожні 1,8 градуса. Споживання струму становить 600 мА на котушку при напрузі живлення 3,9 В. Утримувальний момент становить 0,18 кг*см (0,017 Нм). Вихідний вал має D-подібну форму діаметром 4 мм.
Проводи та схема підключення.
Технічні характеристики крокового двигуна SY20STH30-0604A
- Кількість кроків/обертання: 200 (1,8 градуса)
- Номінальна напруга: 3,9 В
- Споживання струму на котушку: 600 мА
- Опір котушки 6,5 Ом
- Індуктивність обмотки: 1,7 мГн
- Момент утримання 0,18 кг*см (0,017 Нм)
- Діаметр вала: 4 мм D-подібний
- Вага: 60 г
- Розміри: 20 x 20 x 30 мм (без вала) - NEMA 8
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Розміри крокового двигуна
Основа двигуна являє собою квадрат зі сторонами 20 +/- 0,2 мм. Висота, позначена як довжина, становить 30 мм.
Аксесуари
- 4-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер A4988 - простий у використанні, невеликий модуль з драйвером крокового двигуна
Розміри крокового двигуна.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Маса | 60 г |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 4,0 мм |
| Напруга живлення від | 3,9 В |
| Номінальна напруга | 3,9 В |
| Подавайте напругу на | 3,9 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 1,7 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA8 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 6,5 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,6 А |
| Вага паковання | 0,052 кг |
| Висота паковання | 3 см |
| глибина паковання | 4 см |
| крутний момент | 0,18 кг*см |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 166 ₴






