
RP2040-ETH Mini - плата з мікроконтролером RP2040 і мережевим модулем Ethernet - CH9120 - Waveshare 24082
1 401 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1844036608
Опис продукту: RP2040-ETH Mini - плата з мікроконтролером RP2040 та мережевим модулем Ethernet - CH9120 - Waveshare 24082
RP2040-ETH Мініце плата розробки від Waveshare з мікроконтролеромРП2040який включає вбудованийМодуль Ethernet з мікросхемою CH9120, що дозволяє мережевий зв'язок за допомогоюПротоколи TCP/IPМікроконтролер Raspberry Pi RP2040 включаєдвоядерний процесор ARM Cortex M0+працює на частоті до 133 МГц і має264 кБ SRAMi4 МБ флеш-пам'яті, що забезпечує високу обчислювальну ефективність модуля. Плата розробки також включає14 багатофункціональних контактів GPIO, що дозволяє підключатися до різних модулів та датчиків. Модуль програмується на MicroPython, C та C++ і має порт USB Type-C.
Виробник підготував детальний посібник, який спрощує початок роботи з модулем.
RP2040-ETH Mini - плата з мікроконтролером RP2040 та мережевим модулем Ethernet - CH9120 - Waveshare 24082.
Плата має модуль Ethernet з мікросхемою CH9120.
Особливості плитки
- Він має вбудований модуль Ethernet з мікросхемою CH9120, що забезпечує мережевий зв'язок.
- Підтримує пакет протоколів зв'язку TCP/IP
- Він має вбудовану систему RP2040 з двоядерним процесором ARM Cortex M0+ 133 МГц з 264 КБ SRAM та 4 МБ флеш-пам'яті.
- Містить 14 багатофункціональних контактів GPIO
- Його можна програмувати на C/C++ і MicroPython
- Має порт USB Type-C і вбудований датчик температури
- Він оснащений інтерфейсами UART, SPI та I2C, які забезпечують зв’язок із різними периферійними пристроями
Розташування елементів на дошці
- Роз'єм USB Type-C
- кнопка BOOT
- Кнопка скидання
- Двоядерний процесор RP2040, робоча частота до 133 МГц
- Порт Ethernet RJ45
- LDO стабілізатор напруги RT9013-33GB
- W25Q32JVSSIQ 4MB NOR-флеш-пам'ять
- Інтегральна схема Ethernet CH9120
Розташування компонентів на платі.
Розміри плити.
Технічні характеристики плати
- Вбудований чіп: Raspberry Pi RP2040
- Процесор: двоядерний ARM Cortex-M0+ 133 МГц
- SRAM-пам'ять: 264 кБ
- Флеш-пам'ять: 4 МБ
- Чіп TCP/IP: CH9120
- Інтерфейси: 1x SPI, 2x I2C, 2x UART, 13x ШІМ
- LDO-регулятор напруги: RT9013-33GB 500 мА
- Середовище розробки: Raspberry Pi C/C++ SDK або MicroPython
- Роз'єм живлення: USB Type C
- Розмір дошки: 45,85 х 21 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | РП2040 |
| UC — Ethernet | Да |
| UC — USB-інтерфейс | USB-C |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC – ядро | ARM Кортекс-М0+ |
| UC — Сроки | 133 МГц |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 11 см |
| глибина паковання | 1 см |
| Ширина паковання | 7 см |
- Ціна: 1 401 ₴



