Опис продукту: Arduino Giga R1 WiFi - ABX00063
Arduino Giga R1 WiFi розроблений для амбітних розробників, які шукають високопродуктивну плату з...бездротовий зв'язокдля ваших проектів. Вона ідеально підходить для геймерів, художників, композиторів, машинного навчання, комп'ютерного зору, робототехніки та багатьох інших. Плата базується на двоядерному 32-бітному мікроконтролері.STM32H747XI(ARM Cotex M7 480 MHz та ARM Cortex M4 240 MHz), що дозволяє одночасно запускати коди MicroPython та Arduino. Бездротовий зв'язок можливий завдяки системіМурата 1DX, що дозволяє спілкуватися Wi-Fi / Bluetooth. Завдяки йому можна підключити плату до хмари та віддалено контролювати та контролювати проект. З'єднання шифрується за допомогою мікросхеми ATECC608A.
Піни Arduino Giga
Arduino Giga має таку саму розпіновку, що й популярні Arduino Mega та Arduino Due. Він оснащений 4 портами UART (апаратні послідовні порти), 3 портами I2C, 2 портами SPI та 1 портом FDSCAN. Arduino Giga WiFi сумісний із Arduino Mega/Due shields(Зверніть увагу, що він працює з напругою 3,3 В!), також було додано кілька GPIO, що дало загалом 76 контактів. Також на платі є роз'єм VRTC для підключення акумулятора RTC.
Роз’єми в Arduino Giga
Giga R1 WiFi має додаткові роз'єми, що спрощують створення проектів без додаткового обладнання. Плата оснащена:
- Роз'єм USB типу A: для підключення флеш-накопичувачів USB, інших пристроїв зберігання даних та пристроїв HID, таких як клавіатура або миша.
- Роз'єм 3,5 мм: підключається до DAC0, DAC1 та A7.
- Роз'єм USB Type-C: для живлення та програмування плати, а також для імітації HID-пристрою, такого як миша або клавіатура.
- Роз'єм JTAG, 2 x 5 контактів, крок 1,27 мм.
- 20-контактний роз'єм для підключення камери Arducam.
Основні характеристики Arduino Giga R1 WiFi
- Шпаргалка – підготовлена виробником, з описом найважливіших функцій плати.
- Розширений АЦП/ЦАП - Дізнайтеся більше про функції АЦП/ЦАП за допомогою .
- Двоядерний мікроконтролер - Плата використовує двоядерний мікроконтролер STM32H747XI, який можна програмувати окремо (M4 / M7). Наприклад, ви можете одночасно запускати код MicroPython та Arduino та взаємодіяти через RPC.
- Бездротовий зв'язок - плата оснащена чіпом Murata LBEE5KL1DX-883 для зв'язку через WiFi / Bluetooth.
- MicroPython – Arduino Giga R1 WiFi підтримує MicroPython, який можна налаштувати за лічені хвилини.
- USB - плата оснащена роз'ємом USB типу C для зв'язку / живлення / програмування та роз'ємом USB типу A для підключення USB-пристроїв (клавіатура, накопичувач великої ємності).
- Робота камери - .
Arduino Giga R1 Wi-Fi - ABX00063.
Технічні характеристики Arduino Giga R1 Wi-Fi
- Мікроконтролер: STM32H747XI двоядерний Cortex M7 + M4 32-біт
- Бездротовий зв'язок: Murata 1DX з двома модулями WiFi 802.11 b/g/n 65 Мбіт/с та Bluetooth
- Система безпеки: ATECC608A-MAHDA-T
- USB:
- USB Type-C: Програмування / HID
- USB типу A: Host (увімкнено з PA_15)
- Виходи:
- цифрових входів/виходів: 75
- аналогові контакти: 12
- Цифро-аналоговий перетворювач: 2 (DAC0 / DAC1)
- ШІМ-виводи: 12
- інше: VRT та ВИМК.
- Інтерфейси:
- UART: 4
- I2C: 3
- ІПН: 2
- CAN: так (потрібен зовнішній передавач-приймач)
- Роз'єми:
- камера: I2C + D54-D64
- дисплей: D1N, D0N, D1P, D0P, CKN, CKP + D68-D75
- звук: ЦАП0, ЦАП1, А7
- Джерело живлення:
- робоча напруга: 3,3 В
- вхідна напруга (VIN): від 6 В до 24 В
- Струмова ємність контактів вводу/виводу: 8 мА
- Тактова частота:
- Cortex M7: 480 МГц
- Cortex M4: 240 МГц
- Флеш-пам'ять: 2 МБ
- Оперативна пам'ять: 1 МБ
- Розміри: 101 x 53 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Джерело живлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC - Bluetooth | Да |
| UC — Інтерфейс камери | Да |
| UC — Мікроконтролер | STM32H747XI |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 1024 кБ |
| UC — Роз'єм живлення | USB Type-C |
| UC — Флешпам'ять | 2048 кБ |
| UC — Цифрові значки | 76 |
| UC — ШІМ-канали | 12 |
| UC — аналогові входи | 12 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — перетворювач змінного струму | Да |
| UC — USB-інтерфейс | 1x USB |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | Кора головного мозку M7+M4 |
| UC — Сроки | 240 + 480 МГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Модуль UC - WiFi | Да |
| Вага паковання | 0,065 кг |
| Висота паковання | 12 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
| Ширина паковання | 6 см |
- Ціна: 6 660 ₴






