
RP2350-Tiny-Kit - Мініатюрна плата розробки RP2350A з USB-адаптером та кабелем FPC - Waveshare 29394
648 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3075696809
Опис продукту: RP2350-Tiny-Kit - мініатюрна плата розробки RP2350A з USB-адаптером та кабелем FPC - Waveshare 29394
RP2350-Tiny — це компактна плата розробки, заснована наМікроконтролер RP2350Aвід Raspberry Pi, поєднуючидва ядра Arm Cortex-M33iдва ядра Hazard 3 RISC-Vз максимальною тактовою частотою150 МГцДякую.520 кБ SRAMi4 МБ флеш-пам'ятідозволяє реалізовувати складні конструкції та розширені застосування. Модуль з контактами для поверхневого монтажу (SMD) забезпечує легкий монтаж плати на носіях, що робить його придатним для вбудованих застосувань. RP2350-Tiny підтримуєC/C++ та MicroPython, а доступні бібліотеки забезпечують швидкий запуск та інтеграцію з проектами.
RP2350-Tiny-Kit - мініатюрна плата розробки RP2350A з USB-адаптером та кабелем FPC - Waveshare 29394.
Плата адаптера оснащена роз'ємом USB Type-C.
Спеціальні функції
- Високопродуктивний мікроконтролер:поєднує два ядра Arm Cortex-M33 та два ядра Hazard 3 RISC-V, що працюють на тактовій частоті до 150 МГц, забезпечуючи високу обчислювальну продуктивність
- Пам'ять:4 МБ флеш-пам'яті та 520 кБ SRAM дозволяють виконувати складні програми та зберігати дані
- Порт USB Type-C:доступний через адаптер (входить до комплекту RP2350-Tiny-Kit), підтримує як режими хоста, так і режими пристрою USB 1.1
- Універсальний GPIO:28 багатофункціональних контактів, що налаштовуються для різних потреб дизайну
- Програмований PIO:12 кінцевих автоматів для підтримки користувацьких периферійних пристроїв та розширень
- Комунікаційні інтерфейси:2x SPI, 2x I2C, 2x UART, 4x 12-бітний АЦП та 16 каналів ШІМ забезпечують широкі можливості підключення датчиків та модулів
- Режими енергозбереження:режими сну та спокою дозволяють мінімізувати споживання енергії в енергозберігаючих проектах
- Підтримка C/C++ та MicroPython:сприяє швидкому прототипуванню та інтеграції з різними проектами
Розташування компонентів на платі
- Роз'єм FPC
- Стабілізатор ME6217C33M5G
- Пам'ять 4 МБ
- Мікроконтролер RP2350A
- Світлодіодний індикатор RGB
Розташування компонентів на платі.
Плата має 28 багатофункціональних контактів GPIO.
Технічні характеристики плати
- Мікроконтролер: RP2350A
- Процесор: двоядерний Arm Cortex-M33 + двоядерний Hazard 3 RISC-V
- Тактова частота: до 150 МГц
- Флеш-пам'ять: 4 МБ
- SRAM-пам'ять: 520 кБ
- GPIO: 28 багатофункціональних контактів
- Програмовані PIO: 12
- Інтерфейси: 2x SPI, 2x I2C, 2x UART, 4x 12-бітний АЦП, 16x ШІМ
- Блок живлення: USB Type-C
- Світлодіод: WS2812 RGB
- Розміри: 18 x 18 мм
- Вага: 3 г
Вміст набору
- 1x RP2350-Tiny
- 1x USB-адаптер типу C
- 1x 8-контактний кабель FPC (~15 см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | РП2350 |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 520 кБ |
| UC — Флешпам'ять | 4 МБ |
| UC — Цифрові значки | 28 |
| UC — ШІМ-канали | 16 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | Кортекс М33 |
| UC — Сроки | 150 МГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Вага паковання | 0,004 кг |
| Висота паковання | 11 см |
| глибина паковання | 0,5 см |
| Ширина паковання | 7 см |
- Ціна: 648 ₴







