
W6300-EVB-Pico - плата з мікроконтролером RP2040 та Ethernet - WIZnet
1 401 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4129677369
Опис продукту: W6300-EVB-Pico - плата з мікроконтролером RP2040 та Ethernet - WIZnet
W6300-EVB-Pico — це вдосконалена плата розробки, оснащена...Мікроконтролер RP2040з двоядерним процесором ARM Cortex M0+ та жорстко запрограмованим мережевим контролеромWIZnet W6300Модуль забезпечує стабільне та швидке підключення Ethernet завдяки підтримціIPv4 / IPv6, TCP / UDP та інші популярні протоколи.Сумісність контактів з Raspberry Pi Picoробить W6300-EVB-Pico чудовим вибором як для початківців, так і для професіоналів, які розробляють вбудовані системи з мережевим зв'язком.Порт RJ45,вбудованийПерехідник USB Type-Cі2 МБ флеш-пам'ятіпідготуйте дошку до використання одразу після виймання з упаковки.
W6300-EVB-Pico - плата з мікроконтролером RP2040 та Ethernet - WIZnet.
Плата оснащена мікроконтролером Raspberry Pi RP2040.
Основні характеристики W6300-EVB-Pico
- Двоядерний мікроконтролер RP2040: тактова частота до 133 МГц, 264 КБ SRAM, 2 МБ QSPI Flash пам'ять
- Інтегрований контролер W6300 Ethernet: повна підтримка IPv4/IPv6, TCP/UDP, до 8 апаратних розеток
- Повна сумісність з Raspberry Pi Pico: ідентичні розпіновки, можливість використання існуючих бібліотек і щитів
- Порт RJ45 вбудований на PCB: не вимагає додаткових модулів Ethernet
- Зв'язок SPI і QSPI з W6300: ефективна передача даних
- Підтримка автоматичного узгодження та повного/напівдуплексного режиму: гнучкість в умовах мережі
- Повний комплект периферії: UART, SPI, I2C, PWM, ADC, PIO, таймери
- Живлення від USB Type-C: сумісний з сучасними блоками живлення
Штифти модуля
W6300-EVB-Picoзберігає типову розпіновку Raspberry Pi Pico, але додаткововикористовує GPIO15 - GPIO22 для зв'язку з чіпом W6300 у режимі QSPI. Це означає, що під час використання функції Ethernet ці контакти не можна використовувати як GPIO.
Найважливіші призначення контактів:
- GPIO15 - INTn (переривання W6300)
- GPIO16 - CSn (вибір мікросхеми)
- GPIO17 - SCLK (SPI-такт)
- GPIO18-21 - QSPI IO0-IO3
- GPIO22 - RSTn (скидання W6300)
- GPIO25 - вбудований світлодіод
- GPIO29 - АЦП3 (вимірювання VSYS/3)
Модуль також забезпечує:
- 3-контактний порт налагодження SWD
- контакт 3V3_EN для вимкнення живлення 3,3 В
- Вивід RUN для скидання RP2040
W6300-EVB-Pico має роз'єм Ethernet.
Елементи, що входять до комплекту.
Технічні характеристики W6300-EVB-Pico
- Мікроконтролер: RP2040 (двоядерний ARM Cortex M0+)
- Тактова частота процесора: до 133 МГц
- Пам'ять: 264 кБ SRAM, 2 МБ QSPI Flash
- Кількість контактів GPIO: 30 (4 з функцією АЦП)
- Комунікаційні інтерфейси: 2x UART, 2x I2C, 2x SPI, 16x ШІМ-каналів
- Робоча напруга логічної частини: 3,3 В
- Розпіновка: сумісний з Raspberry Pi Pico
- Підтримувані інтернет-протоколи: TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMPv4, ICMPv6, ARP, IGMP, MLDv1, PPPoE
- Кількість розеток: 8 незалежних
- Пам'ять TX/RX: 16 кБ (загалом)
- USB-роз'єм: USB Type-C
- Порт Ethernet: RJ45 (RB1-125BAG1A)
- Тип Ethernet: 10 / 100 Мбіт/с, повний / напівдуплексний
- Напруга живлення (VBUS): 5 В ±10%
- Діапазон системної напруги (VSYS): від 4,3 В до 5,5 В
- Робоча температура: від -20°C до 85°C
- Розміри: 51 x 21 мм (формат сумісний з Raspberry Pi Pico)
Вміст набору
- 1x плата W6300-EVB-Pico
- 2x смужка Goldpin
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| UC — Мікроконтролер | РП2040 |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 264 кБ |
| UC — Флешпам'ять | 2 МБ |
| UC — Цифрові значки | 30 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — Ethernet | Да |
| UC — USB-інтерфейс | USB-C |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | ARM Кортекс-М0+ |
| UC — Сроки | 133 МГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Вага паковання | 0,019 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
| Ширина паковання | 9,1 см |
- Ціна: 1 401 ₴



