
Корпус justPi для Raspberry Pi 5 - алюмінієвий - чорний
1 518 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 305380415
Опис продукту: корпус justPi для Raspberry Pi 5 - алюмінієвий - чорний
Алюмінійкольорове житлочорнийрозроблений для Raspberry Pi 5, діючи якефективний радіаторВерхня частина корпусу має спеціально фрезеровані елементи, які в поєднанні з термопрокладками забезпечують прямий контакт з процесором і оперативною пам'яттю, що сприяє ефективнішому охолодженню.захищає найважливіші компонентипристроїв, захищаючи їх від механічних пошкоджень та випадкових коротких замикань. Конструкція корпусу дозволяє легко розбирати та збирати їх за допомогою гвинтів, що входять до комплекту, що гарантує йогодовговічність та можливість повторного використаннябез ризику пошкодження.
Елементи, що входять до комплекту.
Збірка корпусу
Перед складанням корпусу необхідно приклеїти до верхньої частини корпусу сині термопрокладки, що входять до комплекту. Потім Raspberry Pi та нижню пластину корпусу слід з'єднати з верхньою частиною за допомогою гвинтів, що входять до комплекту.
УВАГА!
На термопрокладках є прозора фольга, її слід зняти перед встановленням.
Основні характеристики житла
- Сумісний з Raspberry Pi 5
- Конструкція повністю виготовлена з алюмінію
- Захист найважливіших елементів плати
- Ефективне охолодження пристрою
- Легке складання та розбирання
- Чорне будівництво
Вміст набору
- Чорний алюмінієвий корпус
- Термопрокладки
- Набір гвинтів
- Шестигранний ключ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жильє-доступ до GPIO | Да |
| Жильє-модуль | Пи 5 |
| Вага паковання | 0,13 кг |
| Висота паковання | 6,5 см |
| глибина паковання | 3,8 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 1 518 ₴



