
Філамент PCTG Fiberlogy 1,75 мм 0,75 кг - сірий
2 453 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 625683199
Опис продукту: Філамент Fiberlogy PCTG 1,75 мм 0,75 кг - Сірий
Сірий PCTG-філарія намотана на котушку вагою нетто 0,75 кг. Матеріал належить до тієї ж родини поліестерів, що й PETG, але має підвищену ударну міцність (прибл.90 кДж/м2), термостійкість та прозорість. Не потребує нагрівальної камери, що дозволяє використовувати його в домашніх принтерах. Він забезпечує високу розмірну стабільність, а низька усадка запобігає розтріскуванню моделі. Це робить його простим у використанні матеріалом, навіть для тих, хто не має великого досвіду 3D-друку. PCTG також витримує вищі температури (до 76°C),підлягає переробці. Діаметр нитки становить 1,75 мм.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки PCTG
Нитка характеризується тим,висока ударна міцність(до 20 разів кращий, ніж PETG), має високухімічна стійкість.PCTG єлегко друкувати на 3D-принтері, оскільки він має стабільні розміри та низьку усадку. Він також підходить для контакту з харчовими продуктами – не містить бісфенолу А (лише у версії Pure Transparent).
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 250°C до 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Закрита камера | Не обов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент PCTG Fiberlogy 1,75 мм 0,75 кг - сірий.
Специфікації філаменту Fiberlogy
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Сірий |
| Температура друку | Від 250°C до 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Матеріал | ПКТГ |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Умови сушіння | 60°C / 4 години |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Швидкість відведення | від 10 до 30 мм/с |
| Вага нетто | 0,75 кг |
Таблиця властивостей PCTG-волокна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПКТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 115 кг |
| Висота паковання | 20 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 20 см |
- Ціна: 2 453 ₴

