
Filament Spectrum S-FLEX 90A 1,75 мм 0,5 кг - білий
2 678 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 157473816
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Filament Spectrum S-FLEX 90A 1,75 мм 0,5 кг - білий
Філамент S-FLEX 90A, розроблений для 3D-друку, дозволяє вироблятигнучкі елементиДіаметр вставки дорівнює1,75 ммКомплект включає0,5 кгкольорова нитка Полярний білий.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Filament Spectrum S-FLEX 90A 1,75 мм 0,5 кг - Polar White.
Склад S-Flex забезпечуєхороша адгезіяне лише між шарами, але йміж друкованим елементом та платформою для складання. Стійкість до вуглеводнів та гарне ламінування між шарами дозволяють виготовляти герметичні елементи, якіпотрібен опірдії всіх типів робочих рідин та забезпечення максимально можливої герметичності.
Переваги філаменту Spectrum S-Flex 90A
- виробництвотюленіз високою хімічною стійкістю,
- створення елементів, що відіграють певну рольадсорбентиенергія,
- друк без суттєвого зниження швидкості друку та намотування філаменту навколо накатки екструдера,
- виробництво без усадки та скручення основи друкованого елемента,
- отриманнявисока якістьповерхні з ідеальним зчепленням шарів,
- ліміт"чищення зубною ниткою"під час холостого ходу принтера.
Рекомендовані параметри друку
| Температура голови | Від 220°Cдо 250°C |
| Температура столу | Від 40°Cдо 50°C |
| Охолодження друку | Не рекомендується |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Spectrum S-FLEX 90A
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Тип нитки | S-FLEX 90A |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Вага продукту | 0,5 кг брутто |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | Гнучкий |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 0,95 кг |
| Висота паковання | 21,5 см |
| глибина паковання | 7,6 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678 ₴

