
Набір філаментів Rosa3D PLA 1,75 мм - Основні кольори - 12x10 м
948 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1481107575
Опис продукту: Набір філаментів Rosa3D PLA 1,75 мм – базові кольори – 12 x 10 м
Набір містить 12 штук PLA-філаментів поширених кольорів.найчастіше використовуваніу 3D-друку. Матеріали від Rosa3D призначені для формування тривимірних моделей за допомогою друкарської ручки або 3D-принтера. Кожен філамент має10 м завдовжки, а їхній діаметр дорівнює1,75 ммЦей пакет – гарне рішення для людей, які тільки починають свою пригоду з 3D-друк і бажання створювати різноманітні моделі. Комплект містить філаменти.у 12 кольорах- білий, чорний, сірий, синій, зелений, червоний, жовтий, помаранчевий, кораловий, рожевий, фіолетовий та темно-золотий.
Набір філаментів Rosa3D PLA 1,75 мм - базові кольори - 12 x 10 м.
Набір з дванадцяти ниток.
Вміст набору
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Зимовий білий
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Чорний
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Сірий
- Стартовий PLA 1,75 мм 10 м - Блакитне небо
- Стартовий PLA 1,75 мм 10 м - Зелений
- Стартовий PLA 1,75 мм 10 м - ред.
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Жовтий
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Помаранчевий
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Кораловий пастель
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Рожевий
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Фіолетовий
- PLA Стартовий 1,75 мм 10 м - Перлинно-золотистий
Наша пропозиція також включає інші філаменти від Rosa3D - перегляньте їх!
Властивості PLA-філаменту
- біорозкладний
- без запаху
- легко друкувати
- водонепроникний
- міцний
- з чудовою адгезією
- низька усадка
Набір – гарне рішення для людей, які тільки починають свою пригоду 3D-друк.
Технічні характеристики комплекту
- Діаметр нитки: 1,75 мм
- Температура друку: від 185°C до 225°C
- Матеріал: PLA
- Кольори: Зимовий білий, Чорний, Сірий, блакитне небо, Зелений, Червоний, Жовтий, Помаранчевий, Кораловий пастельний, Рожевий, Фіолетовий, Перлинно-золотий
- Кількість ниток у наборі: 12 штук
- Довжина однієї нитки: 10 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Властивості ниток | Набір |
| Колір | Апельсин |
| Вага паковання | 0,38 кг |
| Висота паковання | 31 см |
| глибина паковання | 4,5 см |
| Ширина паковання | 26 см |
- Ціна: 948 ₴



