
Філамент Devil Design PLA 1.75 мм - набір 6 шт. х 0.33 кг
3 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2541936370
Опис продукту: Філамент Devil Design PLA 1,75 мм - набір з 6 штук по 0,33 кг
Набір із 6 ниток білого, чорного, червоного, жовтого, синього та зеленого кольорів, виготовленихPLA матеріал для 3D-принтерівДіаметр нитки розтягування становить1,75 ммі маса330 гМатеріал PLA характеризується високою ударостійкістю та великою твердістю. Він підходить для створення міцних, декоративних та міцних предметів.друкує за низьких температурPLA Devil Design виробляється в Польщі.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Специфікації PLA-філаменту
- Тип аксесуара: нитка для розжарювання
- Матеріал: PLA
- Товщина: 1,75 мм
- Допуск розмірів: ± 0,05 мм
- Округлість: ± 0,02 мм
- Вага: 6 x 330 г (±50 г) ~ 2 кг
- колір:
- білий
- чорний
- жовтий
- зелений
- синій
- червоний
- Розміри котушки:
- Зовнішній діаметр: 160 мм
- Ширина: 45 мм
- Діаметр монтажного отвору: 52 мм
- Сумісний з 3D-принтерами
- Люм (+)
- Анет А6, А8
- Prusa i3 MK2, MK3
- CTC Бізер
- да Вінчі
- ДрукO H2, H3
- Веллман К8400
- Креативність CR-10
- та багато інших
Температурна конфігурація 3D-принтерів для PLA-філаменту Devil Design
- Температура головки: від 200°C до 235°C
- Температура столу: від 0°C до 60°C
Для кращих результатів рекомендується використовувати подушечку та клейкі рідини.
Різні кольори – розкрийте свою творчість!
Використовуючи набір філаменту Devil Design PLA, ви можете друкувати предмети різних кольорів та для найрізноманітніших цілей – єдиним обмеженням є ваша уява! Фізичні властивості філаменту Devil Design PLA дозволяють створювати як предмети повсякденного вжитку, так і предмети незвичайних форм та призначень. Набір філаменту Devil Design PLA ідеально підходить для виготовлення харчових контейнерів, а якщо ви завзятий ентузіаст DIY, ви можете використовувати його для друку підставки для інструментів майстерні або навіть тримача для телефону!
Перш ніж почати - налаштування 3D-принтера для PLA-філаменту
Філаменти PLA від Devil Design, як і філаменти ABS або PETG, мають свої унікальні характеристики. Тому, щоб забезпечити максимально можливий результат 3D-друку, схожого на оригінал, розроблений на комп'ютері, 3D-принтер необхідно правильно налаштувати. Під час друку з використанням філаменту PLA температуру друку слід встановити в межах від 190°C до 220°C, а нагрівання платформи – приблизно на 50°C. Це не обов'язково, але покращує адгезію першого шару до підкладки. Також рекомендується використовувати жорстку скляну підкладку та ефективний вентилятор охолодження, оскільки вони сприяють процесу затвердіння окремих шарів друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лабораторія майбутнього | Сумісний |
| Маса | 2 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Властивості ниток | Набір |
| Вага паковання | 3,1 кг |
| Висота паковання | 17,5 см |
| глибина паковання | 17,2 см |
| Ширина паковання | 28,5 см |
- Ціна: 3 900 ₴







