
Філамент Fiberlogy BVOH 1,75 мм 0,5 кг - Натуральний
7 180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2983546390
Опис продукту: Філамент Fiberlogy BVOH 1,75 мм 0,5 кг - Натуральний
НиткаБВОГ(Сополімер вінілового спирту бутендіолу) від Fiberlogy – це передовий матеріал, ідеально підходить для використання якрозчинна опорна нитка.Завдяки своїм унікальним властивостям, він дозволяє створювати складні 3D-друки зкілька опор, які можна легко видалити, розчинивши у воді. Нитка BVOH сумісна з багатьма популярними базовими нитками, такими як PLA, ABS або PET-G, що робить їїуніверсальне рішенняу передовому 3D-друкі. Продукт упакований у вакуумну упаковку з поглиначем вологи, що забезпечує максимальний захист матеріалу під час транспортування та зберігання. При намотуванні на котушку він має масу0,5 кгі діаметр1,75 мм. Матеріал повністю сумісний з принтерами, які не оснащені замками, що перешкоджають використанню картриджів від зовнішніх постачальників.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Нитка Fiberlogy BVOH 1,75 мм 0,5 кг - Натуральна.
Властивості нитки BVOH
- Розчинний у воді– ідеально підходить для видалення опор після друку
- Сумісний з багатьма матеріалами– PLA, ABS, PET-G
- Легкий друк– рекомендується як для професіоналів, так і для менш просунутих користувачів
- Низька усадка матеріалу - дозволяє отримати точні відбитки
- Безпечний для навколишнього середовища– біорозкладний матеріал
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 190°C до 220°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Природний |
| Температура друку | Від 190°C до 220°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал | БВОГ |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | БВОХ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Колір | Природний |
| Вага паковання | 0,886 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 7 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 7 180 ₴

