
Нитка Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - світло-зелена
4 380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3615140277
Опис продукту: Фіберлогічний нейлоновий філамент PA12 1,75 мм 0,75 кг - світло-зелений
Високоякісний нейлоновий філамент від Fiberlogy з масою0,75 кгі діаметр1,75 мму кольорізелений. Нейлон PA12характеризується чудовою стійкістю довисокі температури,хімічні речовини, таких як олії, мастила та гідравлічні рідини, а також настиранняЦе робить його надзвичайно популярним вибором для створення механічних деталей та технічних компонентів, таких як напрямні та шестерні. Для досягнення оптимальних результатів друку необхідно використовуватизакрита та підігріта друкарська камера, що стабілізує температуру навколо друкованого об'єкта, мінімізуючи його усадку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - світло-зелений.
Властивості нитки
- Висока стійкість до тепла та хімічних речовин
- Гнучкість – подовження 50% до розриву
- Стійкість до масел, мастил та гідравлічних рідин
- Відмінні механічні властивості
- Довговічність і стійкість до стирання
- Можливість легкої обробки та фарбування
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та фізичні властивості нитки | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Нейлон PA12 |
| Колір | світло-зелений |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Котушка | Стандартний |
| Розміри золотника | 200 x 80 мм |
| Маса | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПА12 |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Колір | Зелений |
| Вага паковання | 1,22 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 20 см |
- Ціна: 4 380 ₴

