
Філамент Devil Design ABS+ 1,75 мм 0,8 кг - сірий
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1937747941
Опис товару: Devil Design ABS+ 1,75 мм 0,8 кг - Сірий
Філамент Devil Design ABS+ у формі волокна, виготовленого зтермопластичний пластикВикористовується як картридж для друку ручок та 3D-принтерів методом друку FFF. Філамент вакуумно упакований на котушку з поглиначем вологи.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Devil Design ABS+ 1,75 мм 0,8 кг - сірий.
Котушка містить0,8 кг нетто матеріалуЦей філамент можна використовувати у всіх принтерах FFF, які не захищені від використання матеріалів від сторонніх постачальників та конструкцій з відкритим вихідним кодом. Філамент ABS+Він розчинний в ацетоні та легко піддається механічній обробці, такій як шліфування або свердління.
Властивості філаменту ABS
- Під час друку відчувається запах плавленого пластику
- Більш міцний, ніж PLA
- Він плавиться за відносно низької температури: від 180°C до 220°C. Дуже важливо вибрати відповідну температуру, зазначену виробником.
- Легко шліфується, в ньому можна без проблем свердлити отвори
- Він недорогий і випускається в багатьох колірних варіаціях.
Ми також пропонуємо інші кольори ABS-філерів.
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 230°C до 240°C |
| Температура столу | Від 90°C до 100°C |
| Охолодження друку | Не рекомендується |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Devil Design
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Глянець |
| Усадка матеріалу | Великий |
| Вага продукту | 0,8 кг |
| Матеріал | ABS |
| Вага порожньої котушки | ~250 г |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | ~70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
Філамент Devil Design ABS+ 1,75 мм 0,8 кг - сірий
Філаменти ABS+ виробництва Devil Design рекомендуються як досвідченим користувачам 3D-принтерів, так і тим, хто тільки вивчає можливості цього типу пристроїв. Це пов'язано з відносно легким друком з цього матеріалу.
Філамент Devil Design ABS+ діаметром 1,75 мм має центр ваги 1,04³ г/см³. Він має твердість за шкалою Роквелла R 94, виміряну методом ASTM D785. Матеріал розтягується на розрив максимум до 30%.
Філаменти Devil Design ABS+ – що ще варто про них знати?
Філаменти ABS+ від Devil Design характеризуються універсальним застосуванням. Їхні високий глянець та широка кольорова гама роблять цей матеріал ідеальним для декоративного друку. Інші способи застосування включають друк предметів повсякденного вжитку, іграшок, ювелірних виробів, аксесуарів та корпусів електронних пристроїв.
Щодо інших параметрів, температура розм'якшення становить 85℃. За даними виробника, максимальна міцність на розрив матеріалу становить 430 кг/см² (відповідно до стандарту ASTM D638).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1.32 кг |
| Висота паковання | 20,6 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 20,2 см |
- Ціна: 1 827 ₴

