
Дерев'яний філамент Fiberlogy FiberWood 1,75 мм 0,75 кг - Коричневий
3 273 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1839429520
Опис продукту: Філамент Fiberlogy FiberWood 1,75 мм 0,75 кг - Коричневий
НиткаВолокноДеревоу кольорікоричневийє ідеальним матеріалом для створення відбитків, імітуючих дерево. Продукт продається з вагою нетто0,75 кгі діаметр1,75 ммВін розроблений для 3D-принтерів, що використовують технологію FFF/FDM, які не мають жодного захисту від картриджів сторонніх виробників. Готові відбитки можна шліфувати, лакувати та морити. Матеріал за зовнішнім виглядом та запахом після друку нагадує дерево.Для принтерів рекомендується мінімальний діаметр сопла 0,5 мм. Котушка, на яку намотується філамент, постачається у двох різних варіантах, що постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Дерев'яний філамент Fiberlogy FiberWood 1,75 мм 0,75 кг - Коричневий.
Застосування філаменту FiberWood
- Моделі: будівлі, інтер'єри квартир
- Декорації: рамки, літери
- Прототипи: меблі, елементи, імітують дерево
- Ювелірні вироби: сережки, кулони, браслети
- Іграшки та їх частини: тварини, персонажі, конструкції, кубики
- Гаджети: декоративні скриньки, брелоки, футляри
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 190°C до 210°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Зразки відбитків з використанням філаменту FiberWood
Зразки відбитків.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Коричневий |
| Температура друку | Від 190°C до 210°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал | ВолокноДерево |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
Дерев'яний філамент Fiberlogy FiberWood 1,75 мм 0,75 кг - Коричневий
Філаменти FiberWood виробництва Fiberlogy мають щільність 1,4 г/см³. Термопластичний матеріал має максимальне подовження при розриві 22%. Виробник не рекомендує додаткову передачу тепла до робочої пластини під час використання речовин, що покращують адгезію.
Філамент Fiberlogy FiberWood діаметром 1,75 мм може похвалитися швидкістю розплаву 16 см³/10 хв. На практиці це означає, що ви можете швидко створювати відбитки без шкоди для якості чи деталізації.
Міцний філамент Fiberlogy FiberWood – що ще варто про нього знати?
3D-друк філаментами FiberWood є відносно простим. Цей термопластичний матеріал не вимагає використання 3D-принтерів із закритою камерою.
Виробник рекомендує налаштування потоку повітря в діапазоні 75-100%. Представлений матеріал для 3D-друку характеризується швидкістю втягування від 20 мм/с до 45 мм/с.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Коричневий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | FiberWood |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Властивості ниток | Імітація іншого матеріалу |
| Вага паковання | 1,215 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 3 273 ₴



