
Філамент Devil Design ABS+ 1.75 мм 0.8 кг - Натуральний
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2320945047
Опис продукту: Devil Design ABS+ 1,75 мм 0,8 кг - Натуральний
Філамент ABS+ від Devil Design, виготовлений зтермопластичний пластику вигляді нитки, що використовується як вставка для 3D-принтерів, що використовують метод друку FFF, та друкарських ручок. Нитка намотується на котушку, вакуумно упаковану з поглиначем вологи.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Devil Design ABS+ 1,75 мм 0,8 кг - Натуральний.
Котушка містить0,8 кг нетто ниткиЙого можна використовувати у всіх принтерах FFF, які не захищені від використання матеріалів сторонніх виробників та конструкцій з відкритим вихідним кодом. ABS+легко піддається механічній обробці, такій як шліфування або свердління, матеріал розчинний в ацетоні.
Властивості АБС-пластику
- Під час друку відчувається запах плавленого пластику
- Більш міцний, ніж PLA
- Температура плавлення: від 180°C до 220°C. Дуже важливо вибрати відповідну температуру, зазначену виробником.
- Легко шліфується, в ньому можна без проблем свердлити отвори
- Він недорогий і випускається в багатьох колірних варіаціях.
Наша пропозиція також включає інші кольори ABS-філерів.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | від 230°C до 240°C |
| Температура столу | від 90°C до 100°C |
| Охолодження друку | Не рекомендується |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Devil Design ABS+
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Глянець |
| Усадка матеріалу | Великий |
| Вага продукту | 0,8 кг |
| Матеріал | ABS |
| Вага порожньої котушки | ~ 250 г |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | ~ 70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,8 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Колір | Природний |
| Вага паковання | 1.32 кг |
| Висота паковання | 20,6 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 20,2 см |
- Ціна: 1 827 ₴

