
Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Чорний
3 379 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1637137570
Опис продукту: Фіберлогічний ПП-філамент 1,75 мм 0,75 кг - Чорний
Нитка вчорний, виготовлений компанією Fiberlogy. Матеріал для друку виготовлений з міцного та гнучкогоpполіпропілен (ПП)Він демонструє високу стійкість до хімічних речовин. Його використовують у таких сферах, як медицина, автомобільна промисловість та компанії, що виробляють пластикову упаковку. Нитка, намотана на котушку, маєвага 0,75 кгКотушка, на яку намотується нитка, постачається у двох різних варіантах, які постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Чорний.
Властивості ПП-філаменту Fiberlogy
- Стійкість до хімічних речовин та механічних пошкоджень
- Не виділяє подразнюючого запаху під час друку
- Характеризується високою шаровою когезією
- Моделі з pПоліпропілен може контактувати з харчовими продуктами
Поради щодо друку
- Для покращення адгезії друку до столу виробник рекомендує використовувати поліпропіленову стрічку
- Друк з використанням поліпропіленового філаменту не потребує закритої робочої камери принтера
- Виробник рекомендує друк за допомогою плоту
- Налаштування потоку повітря: до 25%
- Оптимальна швидкість друку для ПП: 35 мм/с
- Значення ретракції:від 2 мм до 3 мм
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | вниз 80°C |
| Охолодження друку (подача повітря): | до 25% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця властивостей ПП нитки.
Специфікація PP нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення: | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки: | +/- 0,02 мм |
| колір: | чорний |
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | до 80°C |
| матеріал: | поліпропілен (PP) |
| Діаметр котушки: | 200 мм |
| Ширина котушки: | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору: | 54 мм |
| Поглинач вологи: | Так |
| Вакуумна упаковка: | Так |
| Округлість: | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки: | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто: | 0,75 кг |
Відбитки зроблені з сторполіпропілен підлягає переробціНепотрібні речі можна відсортувати разом з іншими відходами та використовувати повторно. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПП |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 119 кг |
| Висота паковання | 8,9 см |
| глибина паковання | 20,8 см |
| Ширина паковання | 20,8 см |
- Ціна: 3 379 ₴

