
Філамент ABS Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3396304939
Опис продукту: Філамент ABS Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
Кольоровий ABS-філаментчорний, призначений для 3D-принтерів. Продукт має масу0,85 кг, намотується на котушку та упаковується у вакуумну упаковку з вологопоглиначем. Рекомендована температура друку становить від 250°C до 265°C. Діаметр філаменту становить1,75 ммФіламент ABS можна використовувати, наприклад, для друку різних типів прототипів, інструментів або їх частин, гаджетів, предметів домашнього декору тощо. Матеріал характеризується високою твердістю та високою ударостійкістю. Рекомендується друкувати в закритій камері. Котушка, на яку намотується філамент, постачається у двох різних варіантах, що постачаються випадковим чином.
Філамент ABS Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - Чорний.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Висока ударна міцність
- Стійкість до високих температур та подряпин
- Висока твердість матеріалу
- Можливість механічної та хімічної обробки
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Закрита камера | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця фізичних властивостей ABS-волокна.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Щільність | 1,03 г/см3 |
| Швидкість друку | від 35 до 60 мм/с |
| Матеріал | ABS |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,324 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 827 ₴


