
Змінний ABS-філанк Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
1 619 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2702255829
Опис продукту: Змінний ABS-філанк Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
Безшпульний ABS-філамент у кольорічорний, призначений для 3D-принтерів, що працюють за технологією FFF/FDM. Продукт має масу0,85 кгВакуумно упаковано з поглиначем вологи. Рекомендована температура друку становить від 250°C до 265°C. Діаметр філаменту1,75 ммФіламент ABS можна використовувати, наприклад, для друку різних видів прототипів, інструментів або їх частин, гаджетів, предметів домашнього декору тощо. Матеріал характеризується високою твердістю та високою ударною міцністю. Рекомендується друкувати в закритій камері.
Серія Refill - філаменти без котушок
Картридж 3D-принтера сумісний із багаторазовою котушкоюMasterspool, які кожен може роздрукувати самостійно, доступні для всіх і безкоштовні. Це рішення є більш екологічним і трохи дешевшим порівняно з нитками, які пропонуються на одноразових бобінах.
Філамент ABS Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - Чорний.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Висока ударна міцність
- Стійкість до високих температур та подряпин
- Висока твердість
- Можливість механічної та хімічної обробки
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Закрита камера | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця фізичних властивостей ABS-волокна.
1. Хімічна стійкість, 2. Простота друку, 3. Жорсткість, 4. Довговічність, 5. Витривалість, 6. Термічний опір
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Щільність | 1,04 г/см3 |
| Швидкість друку | Від 35 до 60 мм/с |
| Умови сушіння | 60°C/4 год |
| Швидкість відведення | Від 20 до 45 мм/с |
| Матеріал | ABS |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Поповнити запаси |
| Вага паковання | 0,95 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 22 см |
- Ціна: 1 619 ₴

