
Підтримуюча нитка Bambu Lab для PLA 1,75 мм 0,5 кг - в комплекті з котушкою для багаторазового використання - біла
2 588 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3367464893
Опис продукту: Бамбуковий лабораторний філамент для PLA 1,75 мм 0,5 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - білий
Підтримка бамбукового філаменту для PLAу біломубув спеціально розроблений для роботи якдопоміжний матеріал для моделей, надрукованих з PLAЗавдяки оптимізованим параметрам це дозволяєчисте, легке видалення опор без пошкодження деталей моделі. Ідеально підходить для точних відбитків із перемичками, виступами та складною геометрією. Це чудова альтернатива розчинним матеріалам - забезпечує високу якість за доступною ціною, скорочуючи час постобробки практично до нуля. Призначений для використання в 3D-принтерах за технологією FFF/FDM. Містить RFID-технологія, що дозволяє автоматичне налаштування параметрів, усуваючи необхідність ручного налаштування, та єсумісний з AMS та AMS LiteДіаметр нитки розтягування становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює0,5 кг.
Наша пропозиція також включає 3D-принтери та аксесуари від Bambu Lab - перевірте!
Підставка Bambu Lab для нитки PLA 1,75 мм 0,5 кг - в комплекті з котушкою для багаторазового використання - біла.
Матеріал опори, сумісний з нитками PLA.
Властивості опори для нитки PLA
- Безпроблемне зняття опор: можна видалити вручну, без використання інструментів або пошкоджень
- Ведення деталей моделі: гладка контактна поверхня, яка захищає структуру моделі
- Лише для програм підтримки: оптимізовано для використання лише як допоміжний матеріал, а не для окремих моделей
- Висока сумісність: повністю сумісний з нитками PLA від Bambu Lab і системами AMS і AMS Lite
- RFID для інтелектуального друку: автоматичне розпізнавання матеріалів принтерами Bambu Lab
- Стабільність і продуктивність: надійна продуктивність у довгих і складних відбитках
- На багаторазовій котушці: комфорт і екологія в одному
Примітки щодо використання
- Філамент сумісний із системами AMS та AMS Lite.
- Філамент призначений лише для друку опорного шару — не повинен використовуватися для друку окремих моделей
- Нитку слід зберігати в сухому місці та ретельно висушити перед використанням
Подбайте про довкілля з Bambu Lab
Спеціально розроблена котушка Bambu Lab дозволяє багаторазове використання змінних філаментів. Ці філаменти не тільки доступні за ціною, але й усувають потребу в одноразових котушках, які зазвичай потрапляють у смітник після використання матеріалу. Обираючи змінні філаменти, ви робите значний внесок у турботу про наше довкілля!
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 230°C |
| Температура столу | Від 35°C до 45°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики опори для нитки PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Підтримка PLA |
| Колір | Білий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | ±0,03 мм |
| Швидкість друку | < 200 mm/s |
| Щільність | 1,33 г/см3 |
| Котушка | Багаторазовий |
| Маса | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | Підтримувати |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,35 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 588 ₴

