
Філамент Devil Design PETG 1.75 мм 2 кг - сірий
3 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3230330370
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару: Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 2 кг - Сірий
ВнесокПЕТГдля кольорових 3D-принтерівсірий, продається на котушці діаметром 200 мм, вага нетто1 кгДіаметр нитки розтягування становить1,75 ммПродукт сумісний із 3D-принтерами, які не мають вбудованих заходів безпеки, що запобігають використанню картриджів від сторонніх постачальників. Крім того, він також підходить для використання з пристроями з відкритим кодом. Філамент PETG вимагає використання нагрівального ліжка. Виробник також рекомендує охолоджувати друк.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 2 кг - сірий.
Переваги PETG-філери
- Без запаху
- Гнучкий
- Водонепроникний
- Відрізняється низькою усадкою матеріалу
- Поверхня глянцева
- Стійкий до стирання та пошкоджень
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Devil Design
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Сірий |
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Матеріал | ПЕТГ |
| Діаметр котушки | 310 мм |
| Ширина котушки | 100 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 50 мм |
| Упаковка | Картон |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | НІ |
| Округлість | +/- 0,02 мм |
| Розміри упаковки | 310 x 310 x 110 мм |
| Вага нетто | 2 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 2 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 2,811 кг |
| Висота паковання | 31,1 см |
| глибина паковання | 10,8 см |
| Ширина паковання | 31,1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴

