
Філамент PETG Devil Design 1.75 мм 1 кг - світло-сірий
1 966 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4267171925
Опис продукту: Філамент PETG Devil Design 1,75 мм 1 кг - Світло-сірий
Світло-сірийФіламент PETG виробництва Devil Design. Основними характеристиками PETG є стійкість до пошкоджень, висока термостійкість та низька усадка. Завдяки гарній адгезії, яка зберігається навіть за великих кутів нахилу поверхні для друку, матеріал дозволяє створювати моделі.високої естетичної цінностіЦе ідеально підходить длящоденні роздруківкизавдяки легкості друку та універсальному використанню. Одна котушка містить1 кгнитка розтягування, а її діаметр1,75 мм.
Філамент PETG Devil Design 1,75 мм 1 кг - світло-сірий.
Одна котушка містить 1 кг нитки діаметром 1,75 мм.
Властивості PETG-філера
- Гнучкий
- Без запаху
- Гідрофобний
- Високоміцний
- Низька усадка
- Про хорошу адгезію
- Легко друкувати
- Стійкий до подряпин
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та властивості філаменту Devil Design PETG
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Матеріал | ПЕТГ |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,4 кг |
| Висота паковання | 20,5 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 1 966 ₴

