
Антибактеріальний філамент Fiberlogy CPE 1,75 мм 0,5 кг - Натуральний
4 580 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3335683712
Опис продукту: Антибактеріальний філамент Fiberlogy CPE 1,75 мм 0,5 кг - Натуральний
Нитка Fiberlogy CPE Antibacу кольоріприроднийЦей інноваційний пластик з антибактеріальними властивостями ідеально підходить для застосувань, що вимагають гігієни та захисту від мікроорганізмів. Завдяки своїй унікальній формулі матеріал забезпечуєбезпека при контакті з харчовими продуктамиізахист від росту бактерій, що робить його чудовим вибором для 3D-друку предметів повсякденного вжитку. Додаткові можливості на основііони сріблазробити так, щоб матеріал ефективно усувавдо 99,99% бактерійЗавдяки високій прозорості та легкості обробки, цей філамент дозволяє створювати якестетичні та довговічні відбитки.Коли намотується на котушку, вона має масу0,5 кгі діаметр1,75 мм. Матеріал повністю сумісний з принтерами, які не оснащені замками, що перешкоджають використанню картриджів від зовнішніх постачальників.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Антибактеріальний філамент Fiberlogy CPE 1,75 мм 0,5 кг - Натуральний.
Властивості антибактеріального філаменту CPE
- Антибактеріальні властивості: знищує до 99,99% бактерій завдяки добавкам на основі іонів срібла
- Висока хімічна та механічна стійкість
- Ідеально підходить для контакту з їжею та предметами повсякденного вжитку
- Прозорість матеріалу, що забезпечує естетичність відбитків
- Не містить BPA, BPS та стиролу
- Можна стерилізувати
- Легка обробка та широка сумісність із 3D-принтерами
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 260°C до 280°C |
| Температура столу | Від 110°C до 120°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Природний |
| Температура друку | Від 260°C до 280°C |
| Температура столу | Від 110°C до 120°C |
| Тип нитки розжарювання | Антибактеріальний засіб CPE |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | CPE |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Колір | Природний |
| Вага паковання | 0,932 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 7 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 4 580 ₴

