
Філамент Rosa3D Flex 85A 1.75 мм 0.5 кг - прозорий
2 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1261182437
Опис товару: Filament Rosa3D Flex 85A 1,75 мм 0,5 кг - Прозорий
Кольорова нитка від Rosa3Dпрозорий, намотана на котушку, має масу0,5 кгі діаметр1,75 мм. Матеріал характеризуєтьсявиняткова хімічна стійкість. Flex 85A маєвисока адгезія між шарами, що гарантує дуже гарну якість друку. Крім того, це такстійкий до розтягування, і зберігає свою первісну форму при стисканні або роздавлюванні. Продукт повністю сумісний з принтерами, які не оснащені фіксаторами, що запобігають використанню картриджів сторонніх постачальників.
Філамент Rosa3D Flex 85A 1,75 мм 0,5 кг - прозорий.
Філамент Rosa3D Flex 85A стійкий до хімічних факторів та механічних пошкоджень.
Властивості філаменту Flex 85A
- Стійкий до хімічних речовин та механічних пошкоджень
- Має високу міжшарову адгезію – дозволяє отримувати високоякісний друк
- Стійкий до багаторазового стискання та розтягування - повертається до початкової форми
- Без запаху
Застосування філаменту Flex 85A
- Ущільнювачі, бампери, амортизатори/антигравітаційні ніжки
- Чохли для смартфонів та виготовлення пристроїв
- Компоненти дрона
- Елементи для радіокерованих машинок
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 30°C до 60°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Rosa3D
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Гнучкий 85A |
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 30°C до 60°C |
| Вага нетто | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | Гнучкий |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Властивості ниток | Прозорий |
| Вага паковання | 0,81 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 6,5 см |
| Ширина паковання | 22 см |
- Ціна: 2 079 ₴

