
Філамент Devil Design PETG 1.75 мм 1 кг - Темно-фіолетовий
1 966 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 439291324
Опис товару: Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - Темно-фіолетовий
Філамент PETG від Devil Design темно-фіолетового кольору. Намотаний на котушку, він важить 1 кг і має діаметр 1,75 мм.Можна використовувати у всіх принтерахFFF не захищений від використання ниток від зовнішніх постачальниківіконструкція з відкритим кодом.PETG – це матеріалзручний для початківців, матеріал, доступний у непрозорих та прозорих кольорах. Одна з найбільших переваг PETG полягає в тому, що його можна використовувати навіть у домашніх майстернях, оскільки він практично не має запаху під час друку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - темно-фіолетовий.
Філамент Devil Design PETG
Філаменти PETG, вироблені відомою компанією Devil Design, мають питому щільність 1,23 г/см³. Температура склування, виміряна відповідно до стандарту ASTM 3418, становить 80°C. 3D-друк з використанням термопластичного матеріалу PETG є відносно простим і зрозумілим. З цієї причини філаменти PETG дуже популярні серед початківців-користувачів 3D-принтерів. Вміст вологи в цьому філаменті становить ≤ 0,3%. Завдяки своїм властивостям матеріал ідеально підходить для створення прототипів, а також для друку предметів повсякденного вжитку, корпусів електронних пристроїв, ювелірних виробів, іграшок та різних аксесуарів.
Додаткова інформація про філамент PETG від Devil Design
Термопластичний матеріал PETG (хімічна назва: поліетилентерефталат, модифікований гліколем) не розчинний у воді. Під час термообробки він виділяє солодкуватий запах. Його високий блиск робить його популярним вибором для друку декоративних моделей. Окрім чорного, наш магазин також пропонує філаменти Devil Design PETG інших кольорів.
Властивості PETG-філера
- Гнучкий
- Без запаху
- Гідрофобний
- Висока міцність
- Висока прозорість
- Стійкість до подряпин

Наша пропозиція також включає PETG-філаменти інших кольорів.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Devil Design PETG
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПЕТГ |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Високий глянець |
| Усадка матеріалу | Дуже низький |
| Вага продукту | 1 кг |
| Колір | Темно-фіолетовий |
| Вага порожньої котушки | ~250 г |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | ~70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,384 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 1 966 ₴

