
Філамент Devil Design PETG 1.75 мм 1 кг - прозорий суперсиній
1 966 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1902312110
Опис продукту: Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - Супер синій прозорий
Філамент PETG – це термопластичний полімер з групи поліестерів у формі волокна, який служить картриджем для 3D-принтерів. Колір – суперсиній прозорий. Діаметр філаменту1,75 мм, 1 кг матеріалу на котушку. Використовується для 3D-друку методом FFF та друкуючими ручками. Продукт вакуумно упакований з поглиначем вологи.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - прозорий суперсиній.
ПЕТГ-матеріал
Котушка містить1 кг нетто ниткиМожна використовувати у всіхПринтери FFF не захищені від використання філаментів від зовнішніх постачальників.іконструкція з відкритим кодом.PETG – це матеріалзручний для початківців, матеріал доступний у непрозорих та прозорих кольорах.
Властивості PETG-філера
- Гнучкий
- Без запаху
- Гідрофобний
- Висока міцність
- Висока прозорість
- Стійкість до подряпин
Філаменти Devil Design.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Devil Design PETG
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Високий глянець |
| Усадка матеріалу | Дуже низький |
| Матеріал | ПЕТГ |
| Вага порожньої котушки | ~250 г |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | ~70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Розміри упаковки | ~205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Вага продукту | 1,0 кг нетто |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,35 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 20 см |
- Ціна: 1 966 ₴

