
Нитка Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,85 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - Біла
3 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1511754729
Опис продукту: Нитка Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,85 кг - з багаторазовою котушкою - Біла
Колірний філамент Fiberlogyбілийрозроблено для 3D-принтерів, які не оснащені захистом від філаментів сторонніх виробників. Вставка виготовлена з гнучкого матеріалу Flex з твердістю40Dза шкалою. Діаметр матеріалу має1,75 мм, а вага нетто становить0,85 кгФіламент має високу ударну міцність за низьких температур і стійкий до стирання та різних хімічних речовин. Виробник рекомендує нагрівати ліжко до 110°C для легшого видалення 3D-друку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Нитка Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,85 кг - з багаторазовою котушкою - Біла.
Приклади використання філаменту FiberFlex 40D
- З'єднувальні елементи: гнучкі петлі
- Деталі гумотехнічних машин: компоненти, які часто згинаються, ущільнення
- Гаджети або їх частини: чохли для смартфонів, корпуси, ремінці для смарт-годинників, пульсометри, смарт-браслети
- Іграшки та їх частини: гумові шини, фігурки
- Ювелірні вироби: браслети
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 220°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Зразки друку з використанням філаменту FiberFlex 40D
Зразки відбитків.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Білий |
| Температура друку | Від 200°C до 220°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал | ФайберФлекс 40D |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 80 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,03 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Нитка Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,85 кг - Багаторазова котушка в комплекті - Біла
Філаменти FiberFlex 40D виробництва Fiberlogy мають питому щільність 1,16 г/см³ та максимальне поглинання вологи 0,6%. Термопластичний матеріал плавиться при 157℃.
3D-друк з використанням філаменту Fiberlogy FiberFlex 40D відбувається відносно швидко. Завдяки високій швидкості потоку матеріалу, 3D-друк може виконуватися зі швидкістю до 45 мм/с без втрати якості чи деталізації. Гарна адгезія першого та кожного наступного шару забезпечує високу естетичну цінність та герметичність моделей. Виробник рекомендує використовувати малярну стрічку на робочій пластині.
Філамент Fiberlogy FiberFlex 40D - додаткова інформація
FiberFlex 40D характеризується довговічністю та міцністю. На практиці це означає, що відбитки зберігають свій первісний вигляд та властивості протягом тривалого часу. Еластичність цього матеріалу, виміряна за методом випробувань D2632, становить 57%. Його міцність на розрив становить вражаючі 115 кН*/м, а швидкість його стиснення коливається від 10 до 30 мм/с.
Максимальна усадка філаменту FiberFlex 40D становить лише 0,8%. При розриві матеріал подовжується на 680%. Виробник рекомендує встановлювати потік повітря від 50% до 75%. Цей філамент можна успішно використовувати в принтерах із закритою камерою, яка підтримує стабільну температуру, а також у моделях без цієї функції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | Flex 40D |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,313 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 3 980 ₴

