
Fiberlogy FiberWood нитка 1,75 мм 0,75 кг - натуральна
3 273 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4104791594
Опис продукту: Фіберлогія FiberWood філамент 1,75 мм 0,75 кг - Натуральний
Філамент FiberWood – це матеріал, який дозволяє створювати відбитки, імітуючи дерево. Продукт доступний у кольорі.натуральна деревина, вага нетто0,75 кгі діаметр1,75 ммВін розроблений для 3D-принтерів, що використовують технологію FFF/FDM та не мають захисту від картриджів сторонніх виробників. Готові відбитки можна шліфувати, лакувати та покривати фарбою. Матеріал після друку пахне та виглядає як дерево. Котушка, на яку намотується філамент, постачається у двох різних версіях, які постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Дерев'яний філамент Fiberlogy FiberWood 1,75 мм 0,75 кг - Natur.
Застосування філаменту FiberWood
- Моделі: будівлі, інтер'єри квартир
- Прототипи: меблі, елементи, імітують дерево
- Гаджети: декоративні скриньки, брелоки, футляри
- Іграшки та їх частини: тварини, персонажі, конструкції, кубики
- Декорації: рамки, літери
- Ювелірні вироби: сережки, кулони, браслети
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 190°C до 210°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Зразки відбитків з використанням філаменту FiberWood
Зразки відбитків.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Природний |
| Температура друку | Від 190°C до 210°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал | ВолокноДерево |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | FiberWood |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Властивості ниток | Імітація іншого матеріалу |
| Вага паковання | 1,211 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 3 273 ₴

